Back
Next
NAPÍNANÉ STROPY A STĚNY.

Společnost PROREMA s.r.o. se specializuje na poskytování exkluzivních služeb v oblasti napínaných stropů a stěn. Používá vysoce kvalitní materiály z produkce francouzské společnosti ALYOS France SAS. ALYOS France SAS je společnost, která se zabývá již více než 20 let vývojem technologie a realizací napínaných stropů. Za dobu své existence vyvinula ucelený systém, který je možno použít v jakémkoliv interiéru či exteriéru. Produkty této francouzské společnosti jsou v zahraničí využívány jak ve veřejných, tak i v soukromých interiérech. Ve spojení s digitálním tiskem  dokáže změnit charakter interiéru a dát mu novou atmosféru.
Na textilii je možno digitálním tiskem realizovat jakýkoliv obraz ve vysokém grafickém rozlišení. Velmi oblíbené jsou květinové a přírodní motivy, abstraktní vzory nebo náboženské motivy. Žádané jsou i obrazy světoznámých malířů. Ve výběru motivů neexistují prakticky žádná omezení.
Zákazník má tak k dispozici širokou paletu možností (včetně integrace osvětlovacího systému tzv. hvězdné oblohy), že může interiér provést přesně podle svých představ a být tak sám sobě architektem.


Výrobky uvedené společnosti vytvářejí ucelené systémy pro široce variabilní použití, kterými lze velmi efektivně řešit nepřebernou škálu variant renovačních prací v dané oblasti. Není prakticky žádný problém touto technologií kvalitně a esteticky renovovat jakýkoliv strop nebo stěnu a to jak běžn
é rovné plochy, tak zakřivené - obloukové plochy. Nejsou technicky problémem  mimoúrovňové plochy ani válcového průřezu, románské klenby. Souběžně s realizací stropu nebo stěny lze realizovat tepelnou izolaci nebo izolaci zvukovou. Zvuková izolace mimo jiné dokáže velmi výrazně změnit i akustické vlastnosti daného prostoru. Je to tedy technologie vhodná pro domácí kina, velká společenská kina, pro nahrávací studia, ale i pro další podobné prostory se stejným nebo podobným způsobem využití.

Napínané stropy a stěny nejsou v historii staveb až tak velkou novinkou. V jisté formě již byly tyto stavební prvky používány staviteli ve starém Egyptě. Dnešní aplikace jsou samozřejmě založeny na moderních materiálech a i jejich nosné konstrukce jsou daleko vyspělejší než jejich dávní předchůdci.
V současném stavebnictví má tato technologie neomezeně široké možnosti použití. Na trhu jsou v zásadě dva druhy materiálů stropů. Jednak PVC a jednat polyesterové plátno, které může být navíc potaženo polyuretanem.

Napínané stropy
jsou díky svým vlastnostem mimořádně vhodné do velkých prostor, stejně jako do menších obytných objektů, kde se mohou uplatnit nejen výrazně esteticky, ale obzvláště i ekonomicky.
Veškeré textilie získaly zdravotní, hygienické, protipožární a ekologické certifikáty platné v rámci celé EU. Mohou tedy být aplikovány i v prostorách, kde pobývají děti.
Povrch fólie je otěruvzdorný, stálobarevný. Na výrobky je poskytována až dvanáctiletá záruka.


Společnost ALYOS France SAS neustálým dohledem prostřednictvím svého výhradního zástupce ETC Renovace dbá na vysokou kvalitu realizací.

Společnost PROREMA s.r.o. působí po celé České republice a Slovenské republice.


Doporučujeme shlédnutí fotogalerie, která obsahuje jak možné způsoby využití, tak ukázky z francouzských i našich realizací. Videogalerie Vám přiblíží realizační postup a současně Vás přesvědčí o tom, že se jedná o vysoce čistou technologii, po jejíž realizaci nebudete nuceni hledat pomoc úklidové firmy.

© 2011 - 2021 copyright by pacho - všechna práva vyhrazena.