Back
Next
HISTORIE SPOLEČNOSTI.

Společnost PROREMA s.r.o. byla
založena v roce 2011 skupinou pracovníků, kteří se spojili, aby zúročili své znalosti, zručnost, zkušenosti a dlouholetou praxi v oboru renovací.
I proto
se s velkým důrazem na kvalitu specializuje na poskytování exkluzivních služeb v oblasti  renovací schodů, plovoucích podlah, obkladů a dlažeb, kuchyňských linek, v oblasti napínaných stropů a stěn, kamerových zabezpečovacích a dohledových systémů, novými instalacemi a rekonstrukcemi stávajících elektroinstalací převážně bytových objektů.

Z tohoto důvodu používá vysoce kvalitní materiály z produkce evropských společností ALYOS France SAS a HAFA Treppen GmbH a jiných renomovaných výrobců.

S ohledem na stále menší dostupnost kvalitních dveřních a zárubňových materiálů byla činnost v oblasti renovací dveří a zárubní ukončena ke konci roku 2015.

ALYOS France SAS je francouzská společnost, zabývající se již více než 20 let vývojem technologie a realizací napínaných stropů. Za dobu své existence vyvinula ucelený systém, který je možno použít v jakémkoliv interiéru či exteriéru. Produkty této francouzské společnosti jsou v zahraničí využívány jak ve veřejných, tak i v soukromých interiérech. Ve spojení s digitálním tiskem  dokáže změnit charakter interiéru a dát mu novou atmosféru.

HAFA Treppen® GmbH je německá společnost, která již více než dvě desetiletí vyvíjí a vyrábí systém pro renovaci jakéhokoliv schodiště, použití tohoto systému není omezeno konstrukcí ani materiálem původního schodiště. Po renovaci tímto systémem schodiště získá nejen vysokou estetickou hodnotu, ale i nové bezpečnostní prvky.

Výrobky uvedených společností vytvářejí ucelené systémy pro široce variabilní použití, kterými lze velmi efektivně řešit nepřebernou škálu variant renovačních prací v dané oblasti.
Společnosti neustálým dohledem prostřednictvím svého výhradního zástupce dbají na vysokou kvalitu realizací.

O kvalitě výrobků a vstřícnosti přístupu k zákazníkům svědčí i skutečnost, že na výrobky i na práce je poskytována až dvanáctiletá záruka.

V neposlední řadě společnost PROREMA s.r.o. se snaží působ
it i v oblasti elektroinstalací nn, v oblasti elektronického zabezpečení objektů včetně kamerových a dohledových systémů a v oblasti rekonstrukcí stavebních, převážně bytových, objektů.

Společnost PROREMA s.r.o. působí po celé České republice a Slovenské republice.


© 2011 - 2021 copyright by pacho - všechna práva vyhrazena.