Back
Next
ČINNOST SPOLEČNOSTI.

Společnost PROREMA s.r.o. od svého vzniku v roce 2011 působí stabilně v oblasti technologií napínaných stropů a stěn.
Postupem času jsme ve spolupráci se společností ETC Renovace dovezli z Francie a na českém a slovenském trhu zavedli technologii napínaných stropů. Na tuto činnost společnost PROREMA s.r.o. získala certifikaci.
Ve spolupráci se společností ETC Renovace a s francouzskou společností ALYOS France SAS , která se zabývá již více než 20 let vývojem technologie a realizací napínaných stropů. Za dobu své existence vyvinula ucelený systém, který je možno použít v jakémkoliv interiéru či exteriéru. Produkty této společnosti jsou v zahraničí využívány jak ve veřejných, tak i soukromých interiérech. Ve spojení s digitálním tiskem dokáže změnit charakter interiéru a dát mu novou atmosféru.

Dalším rozšířením činnosti naší společnosti je úspěšná spolupráce se společností ETC Renovace a s německou společností HAFA Treppen GmbH , která již více než tři desetiletí vyvíjí a vyrábí systém pro renovaci jakéhokoliv schodiště, použití tohoto systému není omezeno konstrukcí ani materiálem původního schodiště. Po renovaci tímto systémem schodiště získá nejen vysokou estetickou hodnotu, ale i nové bezpečnostní prvky.
Také na tuto činnost společnost PROREMA s.r.o. získala a vlastní certifikaci.


O kvalitě výrobků společností ALYOS France SAS a HAFA Treppen GmbH svědčí i skutečnost, že na materiál, výrobky i práci je poskytována až dvanáctiletá záruka.

Dalšími oblastmi činnosti je působení ve stavebnictví v oblasti renovací bytového fondu jako např. elektroinstalace nn, zabezpečovací a kamerové technice, realizace plovoucích podlah, obkladů a keramických dlažeb, úpravy venkovních ploch včetně např. zatravnění.

Společnost současně organizuje a provádí odborná školení pro zájemce o obor napínaných stropů a stěn a pro obor renovací schodů.

© 2011 - 2021 copyright by pacho - všechna práva vyhrazena.